Evropský sochař 1. poloviny 20. století
Ležící dívka, nesignováno, patinovaný bronz, velikost podstavce 11,5 x 27 cm, lehce poškozeno (Šm)
19.09.2015 - 15:00
CZK 15.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 10.000,-
Aukce: | Umění 20. století |
Datum: | 19.09.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 12.09. - 19.09.2015 |